Współcześni ludzie uwielbiają innowacje, ponieważ zazwyczaj wiążą się one z dużym ułatwianiem dotychczasowego życia, pracy lub najprostszych czynności dnia codziennego. Tak samo dzieje się w przypadku najnowszej platformy przeznaczonej do ułatwiania pracy w zawodzie pracownika, która wyszła niedawno na polski rynek pod nazwą E-lexel. Niedługo po swojej premierze zdobyła grono użytkowników, którzy chwalą sobie funkcjonalność i łatwość obsługi aplikacji. O jakich funkcjach mowa?

Najważniejszą możliwością, jaką warto wymienić przy okazji mowy o funkcjach programu E-lexel, jest oczywiście gromadzenie i archiwizacja danych. Niewątpliwie każdy prawnik przyzna, że dostępność do całej dokumentacji wszystkich prowadzonych przez niego spraw dotyczących postępowania prawnego, jest dużą zaletą i zdecydowanie ułatwia pracę w zawodzie. Dokumenty można gromadzić w specjalnych wirtualnych segregatorach, które poza tym, że nie zalegają dużymi ilościami na półkach, są dostępne w każdej chwili nie tylko dla uprawnionych pracowników kancelarii, ale również klientów, których dane znajdują się w programie. Każda aktualizacja danych może być na bieżąco śledzona w systemie. Oprócz tego E-lexel ułatwia kontakt z klientami i daje możliwość korzystania z wielu gotowych formularzy dostępnych w każdej chwili dla prawnika.

E-lexel to nowoczesna alternatywa dla innych, zdecydowanie bardziej zaawansowanych i drogich programów prawniczych. Posiada szereg funkcji, dzięki którym codzienna praca małych, średnich i dużych kancelarii prawnych jest łatwiejsza i dostępna w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Najważniejszą bowiem zaletą E-lexel jest brak wymagań systemowych i finansowych, bowiem do korzystania z platformy wystarczy jedynie dostęp do Internetu i własny login oraz hasło.

Tagged with:
 

Comments are closed.

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.