Chyba nie ma kobiety, która nie chciałaby latem świetnie się czuć i wspaniale wyglądać. Zapewnią to modne i wygodne stroje jednoczęściowe coraz chętniej zakładane na plażę zarówno nad Bałtykiem jak i w innych częściach globu.

Złożone z jednej części kostiumy stają się coraz bardziej wymyślne – często mają interesujące ozdoby oraz wycięcia (na przykład po bokach). Jak żaden inny model (może z wyjątkiem tankini) maskują także fałdy na brzuszku, które pojawiły się po okresie zimowego lenistwa. Zanim więc wrócimy do pełnej formy, warto sięgnąć po stroje jednoczęściowe, które doskonale leżą i gwarantują pełne zadowolenie. Jedynym minusem jest oczywiście fakt, że nie opalimy się na brzuchu, ale dla wielu kobiet nie jest to aż tak duży problem – w razie czego istnieją samoopalacze, a i tak bardziej istotna jest jakość naszej opalenizny na twarzy, na ramionach, na rękach i na nogach.
Uszyte z jednej części stroje mogą podkreślać zarówno biust jak i pośladki. Przede wszystkim lubiane są za naprawdę wyśmienite podkreślenie biustu dzięki temu, że w stosunku do klasycznych sportowych strojów jednoczęściowych znacznie została obniżona linia stanika i obecnie piersi są tak samo eksponowane od góry jak w przypadku stanika kostiumu jednoczęściowego. Miski są usztywnione fiszbinami i dodatkową gąbeczką lub wyprofilowane komputerowo w taki sposób, aby było kobietom naprawdę wygodnie, a jednocześnie aby biust został utrzymany dokładnie na swoim miejscu.
Kostium jednoczęściowy może także różnie zostać wykończony na dole – może przypominać figi lub bardziej zakrywać pośladki, a nawet posiadać doszytą fantazyjną minispódniczkę. Różnie jest też rozwiązana kwestia talii – w niektórych modelach jest ona dodatkowo wymodelowana poprzez zastosowanie materiału o specjalnych splotach, a w innych (monokini) wyeksponowana poprzez mniej lub bardziej odważne wycięcia po bokach.
Można zauważyć, że stroje jednoczęściowe coraz częściej pojawiają się w ofercie dobrych sklepów z bielizną, które oferują stroje plażowe oraz fantastyczne dodatki.

 

Comments are closed.

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.