Zawieszki reklamowe to bardzo dobre rozwiązanie, gdy budżet jaki mamy do dyspozycji na reklamę nie jest zbyt wysoki. Tego typu gadżety są stosunkowo tanie a sprawdzają się bardzo dobrze jako nośnik reklamy. Możemy je wręczać bezpośrednio naszym klientom albo dodawać do korespondencji lub prasy, przez co zwiększamy obszar zasięgu naszej reklamy.

Zawieszki zapachowe wykonywane są z różnych materiałów. Mogą być produkowane z filcu, celulozy, lub z tekturki. Surowiec jaki zostanie użyty do produkcji, wpływa na długość utrzymywania się zapachu. Najlepiej jeśli zawieszka wykonana jest z celulozy albo filcu, wtedy można wtłoczyć do niej większą ilość olejku. Są to również materiały wysoko absorpcyjne, czyli odpowiednio przyjmują aromat a później go uwalniają przez długi czas. A o to właśnie chodzi w reklamie aby była ona widoczna przez jak najdłuższy okres czasu. Większość osób, nawet jeśli zawieszka nie będzie już pachniała, zostawia ją bo ładnie wygląda. I na to warto zwrócić uwagę, nie tylko zapach ale przede wszystkim kształt ma znaczenie, im bardziej interesujący, tym na dłużej zostanie w pamięci on jak również to, co się na nim znajdowało, czyli dane naszej firmy.

Każdy może stworzyć własny kształt zawieszki, który będzie najbardziej nawiązywał do branży jaką reprezentuje.  Dzięki drukowi offsetowemu jest możliwość nadrukowania dowolnej grafiki: zdjęć czy tekstów.  Możemy być pewni, że grafika nie będzie rozmazana czy niewidoczna, ponieważ wszystkie projekty są sprawdzane przez grafików. Również nie ma obawy, że olejek zapachowy wejdzie w reakcję z naszą zawieszką, ponieważ olejki również są poddawane specjalnym testom. Przedsiębiorstwa które produkują zawieszki reklamowe, dbają o to aby były one jak najwyższej jakości, więc bądźmy spokojni, bo nasza reklama na pewno zostanie wykonana jak najlepiej.

Zawieszki reklamowe bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko jako zapachy do samochodów ale również do domu. W każdy pomieszczeniu jest możliwość zawieszenia tego typu gadżetu. Dlatego sprawdzają się one w 100 procentach, bo naszymi klientami nie muszą być osoby które posiadają samochód ale również takie które go nie mają.

 

Dodaj komentarz

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.