boiska mobilneJakie powinny być boiska zewnętrzne? Z pewnością wytrzymałe i przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niekłopotliwe dla otoczenia.
Boiska mogą mieć różne wymiary. Wiele zależy od tego, czy są to obiekty przeznaczone do użytkowania przez zawodowców, czy przez amatorów. Oczywiście w tym pierwszym przypadku intensywność użytkowania będzie o wiele większa.

Znacznie pokaźniejszy będzie z pewnością także budżet na renowację obiektu. Choć z drugiej strony także przy szkołach powstają bardzo nowoczesne boiska, ze względu na fakt, że instytucje te otrzymują dofinansowania.
Obiekty sportowe to bardzo przemyślane konstrukcje – i to pod każdym względem. Weźmy pod uwagę nawierzchnię. Kiedyś wystarczał piasek lub trawa, ale obecnie dla trwałości obiektu i komfortu użytkowników inwestorzy decydują się na specjalną, elastyczną nawierzchnię, która ma także walory przepuszczalności wody. W ten sposób zyskuje się pewność, że na boisku nie powstaną kałuże i będzie można na nim grać zawsze wtedy, gdy ma się na to ochotę. Czytaj więcej.

 

Dodaj komentarz

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.